Stypendia szkolne i zasiłki szkolne

Dodaj tekst

Aktualności

Curriculum vitae

14.02.2019

GOPS szuka pracowników

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Moszczenicy z siedzibą w Kosowie poszukuje pracowników na następujące  stanowiska:1. pracownik socjalny - 1 etat, umowa na zastępstwo2. asystent rodziny - 1 etat, umowa o pracę3. opiekun w ośrodku pomocy społecznej, umowa o pracę.Szczegółowe warunki poniżej - w załączonym pliku do pobrania.Na wstępną rozmowę kwalifikacyjną z kierownikiem GOPS należy się umówić telefonicznie - 44 616 95 97.

Czytaj więcej...

30.07.2018

Projekt

Strona www współfinansowana przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Czytaj więcej...
Życzenia

20.12.2018

Życzenia

Czas Świąt Bożego Narodzenia to okres pogłębionej refleksji nad własnym życiem i tym co nas otacza.W związku z tym, Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Moszczenicy z siedzibą w Kosowie wraz z całym zespołem Pracownikówżyczywszystkim Mieszkańcom Gminy Moszczenica, przedstawicielom instytucji współpracujących z GOPS oraz wszystkim, którzy wykazali życzliwość i wspierali działalność GOPS,spotkania wigilijnego we wspaniałej świątecznej i rodzinnej atmosferze,wypełnionej melodią staropolskich kolęd,zatrzymania się w biegu pędzącego życia i odpoczynku,a w Nowym Roku 2019 przede wszystkim zdrowiaoraz osiągnięcia sukcesów i zrealizowania zamierzonych celów.

Czytaj więcej...
r p o

18.04.2019

Projekt PoCUŚ

Czytaj więcej...

18.10.2019

Ogłoszenie o pracę

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Moszczenicy z siedzibą w Kosowie poszukuje pracowników na stanowiska pomocnicze:1. Pracownik Socjalny.2.  Asystent Rodziny.

Czytaj więcej...

Wyszukiwarka